Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Zatrudnimy Cie郵i Szalunkowych – nowa budowa w Monachium - Og這szenia Krak闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 2/07/2018 08:51:10
tydzie temu
Kim jeste鄉y?
Firm zajmuj帷 si kompleksow realizacj obiekt闚 budowlanych w systemie generalnego wykonawstwa. Aktualnie rozpocz瘭i鄉y now budow w Monachium i poszukujemy do naszego zespo逝: CIE印I SZALUNKOWYCH
Jakie zadania na Ciebie czekaj?
• Monta szalunk闚 systemowych na NOWEJ budowie – osiedle mieszkaniowe
• Wsp馧praca z brygad
Czego oczekujemy od Ciebie?
• Znajomo軼i system闚 szalunk闚
• Ch璚i do pracy i zdecydowania
Co My Ci damy?
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac
• Wynagrodzenie 1900,00-2000,00 euro netto/mc
• Zorganizowane i op豉cone mieszkania 陰cznie z mediami
• Op豉cony bilet lub wyp豉cony rycza速 70 euro za dojazd w豉snym autem
• ZUS op豉cony od realnych zarobk闚
• Wynagrodzenie wyp豉cane w euro do 10-tego ka盥ego miesi帷a
• Urlop 30 dni, op豉cony do SOK-BAU, Kindergeld
• Narz璠zia oraz odzie robocz i ochronn (buty, kask)
Kontakt
Jedyne co musisz zrobi to wys豉 swoje CV na e-mail: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani lub zadzwoni 798 056 274 (Justyna).

Numer wpisu do rejestru 13471
Kontakt:
Justyna Kulpa
Telefon:
798 056 274

Ods這n: 6
      Zobacz Katalog Krakowskich Wizyt闚ek

KRAKOWSKIE OGΜSZENIA
www.krakow-ogloszenia.pl