Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Animator Czasu Wolnego - Hiszpania - Og這szenia Krak闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 12/07/2018 09:54:11
3 dni temu
Poszukujemy os鏏 na stanowisko
Animator Czasu Wolnego – Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Baleary

OPIS STANOWISKA:
Chcesz mie zaw鏚, kt鏎y pozwoli Ci podr騜owa, poznawa wspania造ch ludzi i rozwija znajomo嗆 j瞛yk闚 obcych? Poszukujemy os鏏 ch皻nych do pracy na stanowisku Animator Czasu Wolnego w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii.

Kogo szukamy? Zawsze u鄉iechni皻ych, pe軟ych energii m這dych i sympatycznych os鏏 z pomys貫m na siebie, przebojowych i zmotywowanych do spe軟iania swoich marze i plan闚 zawodowych.

Oferowane stanowiska: Szef Animator闚, Animator Do Pracy Z Dzie熤i, Animator Sportowy, Animator Instruktor Fitness, Instruktor Zumby, Choreograf, Animator Tancerz, Animator All-Rounder. Nie posiadasz do鈍iadczenia w animacji? Nie szkodzi - najwa積iejszy dla nas jest u鄉iech i dobra energia. W zale積o軼i od Twoich predyspozycji b璠ziesz organizowa gry i zabawy dla dzieci lub zaj璚ia sportowe i rekreacyjne dla doros造ch lub wyst瘼y i przedstawienia taneczne.

WYMAGANIA:
• Udzia w castingu 08.09.2018
• Dyspozycyjno嗆 na minimum 3 miesi帷e
• Komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka angielskiego (znajomo嗆 drugiego j瞛yka b璠zie dodatkowym atutem)
• Poczucie humoru
• Entuzjazm i kreatywno嗆
• Zdolno軼i organizacyjne
Do鈍iadczenie oraz uko鎍zenie kursu animatora NIE JEST KONIECZNE!!!

OFERUJEMY:
• Wynagrodzenie min. 3300 PLN netto miesi璚znie (na r瘯)
• Pracodawca zapewnia bezp豉tne zakwaterowanie oraz wy篡wienie
• Umow o prac z absolutnie wszystkimi 鈍iadczeniami socjalnymi
• Ubezpieczenie
• Mo磧iwo嗆 odbycia sta簑 lub praktyk studenckich

Osoby zainteresowane udzia貫m w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o tre軼i:

Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzib w Zgorzelcu przy ulicy ㄆ篡ckiej 15 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przysz造ch proces闚 rekrutacji.

Prosimy o przesy豉nie CV na adres biuro@prostaff.pl z dopiskiem „Casting 08.09.2018”. Przypominamy o konieczno軼i umieszczenia powy窺zej klauzuli.

Informujemy, 瞠:
1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyra穎nej powy瞠j jest PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzib przy ul. ㄆ篡ckiej 15; 59-900 Zgorzelec, tel.: 668-183-362, adres e-mail: biuro@prostaff.pl
2. Celem zbierania danych jest selekcja, a nast瘼nie rozmowy wst瘼ne i przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego potencjalnych pracownik闚 dla Klient闚 biura.
3. Przys逝guje Pani/Panu prawo dost瘼u do tre軼i danych oraz ich sprostowania, usuni璚ia lub ograniczenia przetwarzania, a tak瞠 prawo sprzeciwu, za膨dania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak r闚nie prawo do cofni璚ia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezes Urz璠u Ochrony Danych Osobowych).
4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezb璠ne do realizacji przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania danych nie b璠zie mo磧iwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego.
5. Dane udost瘼nione przez Pani/Pana b璠 podlega造 udost瘼nieniu podmiotom trzecim – firmom chc帷ym skorzysta oferty biura po鈔ednictwa pracy i przez biuro zatrudni pracownika. Odbiorcami danych b璠 tak瞠 instytucje upowa積ione z mocy prawa.
6. Dane udost瘼nione przez Pani/Pana b璠 podlega造 profilowaniu w celu wy這nienia odpowiedniego kandydata na odpowiednie stanowisko pracy.
7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywa danych osobowych do pa雟twa trzeciego lub organizacji mi璠zynarodowej.
8. Dane osobowe b璠 przechowywane przez okres 10 lat, licz帷 od pocz徠ku roku nast瘼uj帷ego po roku, w kt鏎ym zosta豉 wyra穎na zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Kontakt:
Pro-Staff
Telefon:
668183362

Ods這n: 3
      Zobacz Katalog Krakowskich Wizyt闚ek

KRAKOWSKIE OGΜSZENIA
www.krakow-ogloszenia.pl