Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Doradca Ubezpieczeniowy - Og這szenia Krak闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 21/09/2020 09:48:10
6 dni temu
PRACA SZUKA CZΜWIEKA

Lider po鈔ednictwa finansowego w Polsce, poszukuje kandydat闚 na stanowisko:

DORADCY UBEZPIECZENIOWEGO

Opis stanowiska

- obs逝ga Klient闚 Indywidualnych w zakresie ubezpiecze na 篡cie

- rozpoznawanie potrzeb Klient闚, profesjonalne doradztwo w wyborze ubezpiecze na 篡cie

- pozyskiwanie i utrzymywanie d逝gotrwa造ch relacji z Klientami

- sta造 rozw鎩 kwalifikacji i uzupe軟ianie wiedzy w celu zapewnienia najwy窺zej jako軼i obs逝gi

Wymagania

- komunikatywno嗆

- samodzielno嗆 i inicjatywa w dzia豉niu

- praktyczna umiej皻no嗆 obs逝gi komputera w zakresie MS Office

- mile widziane prawo jazdy kat. B

- mile widziane do鈍iadczenie w obs逝dze Klienta Indywidualnego

- mile widziane do鈍iadczenie w bran篡 finansowej

Oferujemy

- bogaty, profesjonalny system szkole

- mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego w oparciu o wyniki

- narz璠zia pracy (platformy on-line, system CRM)

- elastyczny czas pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie z podstaw

- przyjazny i dynamicznie rozwijaj帷y si zesp馧

- karta Multisport

Jeste鄉y innowacyjni. Zapewnimy Ci przys這wiow w璠k i pomo瞠my z這wi pierwsze ryby. Je郵i b璠ziesz zaanga穎wany - wkr鏒ce sam zarzucisz, swoje w豉sne sieci i b璠ziesz zbiera efekty w豉snej pracy!

www.phinance.pl

www.youaretheboss.pl

Zainteresowane osoby prosimy o wys豉nie CV na adres: rekrutacja.krakow7@phinance.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. N 133, poz. 833)”.
Kontakt:
Barbara Kwartnik
Telefon:
884996684

Ods這n: 195
      Zobacz Katalog Krakowskich Wizyt闚ek

KRAKOWSKIE OGΜSZENIA
www.krakow-ogloszenia.pl