Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Pracownik Produkcji - praca dla grup, par / Mikulov - Og這szenia Krak闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 14/10/2020 13:04:39
miesi帷 temu
Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9145) poszukuje os鏏 do pracy w Czechach, na stanowisku pracownik produkcji. Mo磧iwo嗆 pracy dla par, grup os鏏. Nie wymagamy do鈍iadczenia – na miejscu s organizowane tygodniowe szkolenia.
Miejsce pracy: Mikulov (ok. 40 km od Brna)
Opis stanowiska:
- prace produkcyjne,
- obs逝ga maszyn,
- produkcja element闚 elektroinstalacyjnych (np. kable).
Wymagania:
- ch耩 podj璚ia pracy na terenie Czech (praca z zakwaterowaniem na miejscu),
- dojazd do Czech we w豉snym zakresie,
- dyspozycyjno嗆,
- elastyczno嗆 (praca w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym / przydzia do zmian na miejscu),
- brak przeciwwskaza do pracy stoj帷ej.
Oferujemy:
- wynagrodzenie do 3 500z netto bez nadgodzin (wynagrodzenie podstawowe + liczne dodatki),
- mo磧iwo嗆 nadgodzin dodatkowo lepiej p豉tnych,
- darmowe zakwaterowanie zapewnione przez agencj czesk,
- zwrot za dojazd do Czech, po przepracowaniu pe軟ego miesi帷a,
- czesk umow o prac,
- mo磧iwo嗆 zaliczek,
- zwrot za dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy,
- mo磧iwo嗆 zdobycia do鈍iadczenia.
Osoby zainteresowane prosimy o wys豉nie CV na adres mailowy: info@workprofi.eu w temacie wpisuj帷 Pracownik produkcji MIkulov / Czechy
Wysy豉j帷 dokumenty prosimy o za陰czenie klauzuli: "Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z p騧niejszymi zmianami)".
Kontakt:
KbtiPoland
Telefon:
+48 691 839 554

Ods這n: 20
      Zobacz Katalog Krakowskich Wizyt闚ek

KRAKOWSKIE OGΜSZENIA
www.krakow-ogloszenia.pl