Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
PRACOWNIK DZIAΣ TECHNICZNO-HANDLOWEGO - Og這szenia Krak闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 20/11/2020 12:04:05
3 dni temu
Personnel Group Sp. z o.o. (nr cert. 20388) jest agencj zatrudnienia nale膨c do mi璠zynarodowej grupy Personnel International, dzia豉j帷ej na mi璠zynarodowym rynku ju od ponad 16 lat. Zatrudniamy pracownik闚 w Polsce i za granic. Za naszym po鈔ednictwem prac znalaz這 ju blisko 48 tysi璚y pracownik闚 o r騜nym stopniu kwalifikacji zawodowych.

Aktualnie dla naszego klienta, producenta maszyn przemys這wych dzia豉j帷ego na rynku mi璠zynarodowym poszukujemy pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAΣ TECHNICZNO-HANDLOWEGO
nr ref. 13/35/10/20

Miejsce pracy: woj. 郵御kie

Kontakt:
Telefon:+48 512 440 506
e-mail: info@personnel-group.pl
Opis stanowiska:
• Wsparcie merytoryczne sprzeda篡 produkt闚 lub us逝g firmy
• Bie膨ca wsp馧praca z Produkt Managerami i handlowcami w terenie
• 圭is豉 wsp馧praca z pozosta造mi dzia豉mi w organizacji
• Czynny udzia w kszta速owaniu i realizacji polityki sprzeda穎wej firmy
• Nawi您ywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji i kontakt闚 handlowych z klientami
• Zarz康zanie obiegiem informacji i dokument闚
• Planowanie, wdro瞠nie, koordynacja i kontrola wszystkich zada zwi您anych z projektem sprzeda穎wym

Wymagania
• Znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego na poziomie, co najmniej 鈔ednio-zaawansowanym
• Wykszta販enie wy窺ze lub 鈔ednie; mile widziane wy窺ze techniczne z zakresu zarz康zania projektem, in篡nierii produkcji
• Do鈍iadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Dobra znajomo嗆 obs逝gi komputera w tym programu Excel oraz MS Office,
• Samodzielno嗆 i dobra organizacja pracy
• Skrupulatno嗆, umiej皻no嗆 sprawnej analizy danych oraz ci庵貫 szukanie usprawnie
• Znajomo嗆 systemu SAP b璠zie dodatkowym atutem

Oferujemy
• Zatrudnienie w ramach umowy o prac w mi璠zynarodowej firmie
• Mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego, szkolenia, kursy j瞛ykowe
• Prywatna opieka medyczna
• Ubezpieczenie grupowe
• Dofinansowanie do karty sportowej
• 安iadczenia socjalne
• Praca stacjonarna w siedzibie firmy

Pragniemy poinformowa, i administratorem podanych przez Pani/Pana danych osobowych jest Personnel Group Sp. z o.o. z siedzib w Gliwicach, przy ul. Zwyci瘰twa 52a.
Do aplikacji prosimy obowi您kowoza陰czy klauzul nast瘼uj帷ej tre軼i:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie zRozporz康zeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych wzwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej og鏊nym rozporz康zeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.
Jednocze郾ie informujemy o mo磧iwo軼i dobrowolnego zamieszczenia poni窺zej klauzuli:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do przysz造ch proces闚 rekrutacji (zgodnie zUstaw z Rozporz康zenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych wzwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej og鏊nym rozporz康zeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowi您kowa w przypadku ch璚i uczestniczenia w przysz造ch procesach rekrutacyjnych.”
Ponadto, informujemy, 瞠przys逝guje Pani/Panu prawo 膨dania dost瘼u do danych osobowych dotycz帷ych Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usuni璚ia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a tak瞠 prawo do przenoszenia danych, jak r闚nie prawo do cofni璚ia wyra穎nej zgody w dowolnym momencie.
Kontakt:
Personnel Group Sp. z o.o.
Telefon:
512 440 506

Ods這n: 26
      Zobacz Katalog Krakowskich Wizyt闚ek

KRAKOWSKIE OGΜSZENIA
www.krakow-ogloszenia.pl