Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Specjalista bran篡 budowlanej - Og這szenia Krak闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 1/06/2021 20:29:54
2 tygodnie temu
Personnel Group Sp. z o.o. (nr certyfikatu: 20388) jest agencj zatrudnienia nale膨c do grupy Personnel International, dzia豉j帷ej na mi璠zynarodowym rynku ju od 20 lat. Zatrudniamy pracownik闚 w Polsce i za granic. Za naszym po鈔ednictwem prac znalaz這 ju blisko 48 tysi璚y pracownik闚 o r騜nym stopniu kwalifikacji zawodowych.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z bran篡 budowlanej dzia豉j帷ej na rynku niemieckim, poszukujemy pracownik闚 na stanowisko:

Specjalista bran篡 budowlanej - praca na terenie Niemiec

nr ref.1/134/06/2021
Kontakt : a.czakai@personnel.com.pl
Tel. 505275587

Miejsce pracy: ca貫 Niemcy
Opis stanowiska:
Wykonywania prac takich jak:
- malowanie - tapetowanie,
- prace elektryczne w bran篡 budowlanej,
- montowanie konstrukcji stalowych w bran篡 budowlanej,
- spawanie 111 oraz monta konstrukcji stalowych,
- montowanie fasad i okien.
Wymagania
• min. podstawowa znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego!
• wa積y dow鏚 osobisty lub paszport wydany przez kraj UE
• do鈍iadczenie w bran篡 budowlanej
• w豉sny samoch鏚

Oferujemy
• wynagrodzenie w wysoko軼i od 11,50 do 12,50 euro brutto/godz. - uzale積ione od posiadanego do鈍iadczenia
• prac na podstawie niemieckiej umowy o prac tymczasow
• dzienne diety oraz kilometr闚ka za ka盥y przepracowany dzie (50-60 euro)
• pe軟y wymiar czasu pracy + Zeitkonto (na nadgodziny) z agencj pracy tymczasowej z siedzib w Niemczech
• zakwaterowanie w pensjonatach (koszt w wys.15-25 euro/osob dzie)
• prac w stabilnej niemieckiej firmie
• prac w przyjaznej atmosferze w鈔鏚 zaanga穎wanych ludzi

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Pragniemy poinformowa, i administratorem podanych przez Pani/Pana danych osobowych jest Personnel Group Sp. z o.o., z siedzib przy ul.Zwyci瘰twa 52aw Gliwicach.
Do aplikacji prosimy obowi您kowoza陰czy klauzul nast瘼uj帷ej tre軼i:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie zRozporz康zeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych wzwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej og鏊nym rozporz康zeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .
Jednocze郾ie informujemy o mo磧iwo軼i dobrowolnego zamieszczenia poni窺zej klauzuli:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do przysz造ch proces闚 rekrutacji (zgodnie zUstaw z Rozporz康zenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych wzwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej og鏊nym rozporz康zeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowi您kowa w przypadku ch璚i uczestniczenia w przysz造ch procesach rekrutacyjnych.”

Ponadto, informujemy, 瞠przys逝guje Pani/Panu prawo 膨dania dost瘼u do danych osobowych dotycz帷ych Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usuni璚ia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a tak瞠 prawo do przenoszenia danych, jak r闚nie prawo do cofni璚ia wyra穎nej zgody w dowolnym momencie.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 20388
Kontakt:
Personnel Group Sp. z o.o.
Telefon:
505275587

Ods這n: 7
      Zobacz Katalog Krakowskich Wizyt闚ek

KRAKOWSKIE OGΜSZENIA
www.krakow-ogloszenia.pl