Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Praca w Domu, Praca dodatkowa, Praca Zdalna, Umowa, Bez Sprzeda篡 - Og這szenia Krak闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 3/10/2021 05:37:39
2 tygodnie temu
W zwi您ku z dynamicznie rozwijaj帷ym si Zespo貫m, prowadz nab鏎 na stanowisko:
Specjalista ds. promocji i afiliacji w Internecie i Social Mediach

Opis stanowiska:
- Promocja produkt闚 na zlecenie firm zewn皻rznych,
- Nawi您ywanie kontaktu online z potencjalnymi Klientami, bez konieczno軼i wykonywania rozm闚 telefonicznych.
- Praca odbywa si w 100% w internecie.

Co oferujemy?
- Zarobione pieni康ze wyp豉casz ze swojego panelu na w豉sne konto bankowe nawet 2 razy w miesi帷u.
- Nie wymagamy do鈍iadczenia, zapewniamy pe軟e szkolenie instrukta穎we, dlatego nie musisz posiada wiedzy w tym zakresie.
- Pracujesz ca趾owicie w swoim domu przy u篡ciu komputera lub smartfon z dost瘼em do internetu.
- Wysokie wynagrodzenie ( 2400 PLN-12 000 PLN ) miesi璚znie
- Ca趾owicie bez inwestycji.
- Umowa wsp馧pracy
- Mo磧iwo嗆 podj璚ia pracy w formie dodatkowej lub sta貫j, godziny dostosowujesz pod swoje mo磧iwo軼i.
- W naszym zespole dzia豉j ludzie bezrobotni, matki samotnie wychowuj帷e dzieci, osoby pracuj帷e na etacie.
- Tak naprawd nie ma znaczenia co aktualnie w 篡ciu wykonujesz, poniewa to Ty dostosowujesz sw鎩 czas pod dzia豉nie.

Wymagania:
- Komputer lub smartfon z dost瘼em do internetu.
- Obs逝ga komputera na poziomie podstawowym.
- Uko鎍zone 18 lat.
- - Motywacja i zaanga穎wanie do dzia豉nia i osi庵ania wysokich wynik闚.
Aktualne zamieszkanie na terenie Polski.

UWAGA:
- Nie wymagamy rozm闚 telefonicznych
- Odwiedzania klienta
- Spotka na kamerze

Wsp馧pracujemy z polsk firm, kt鏎a istnieje na rynku od ponad 17 lat.
Mo瞠sz potraktowa Moj propozycj jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakim czasie zrezygnowa z etatu i zarabia w 100% online.

Mo磧iwo嗆 atrakcyjnych zarobk闚:
- na pocz徠ek oko這 2 400 PLN miesi璚znie, pracuj帷 po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.
- wynagrodzenie jakie mo瞠sz uzyska zale篡 od Twojego zaanga穎wania, po kilku miesi帷ach 5 000 PLN – 12 000 PLN miesi璚znie.
- Oczywi軼ie nikt nie zap豉ci za le瞠nie, jest to praca jak ka盥a inna gdzie trzeba si zaanga穎wa i dzia豉.

Kliknij w link do mojego facebooka https://www.facebook.com/Czarny1990a/
Zostaniesz przeniesiona/y na m鎩 profil na FB, gdzie ze spokojem b璠 m鏬 si z Tob kontaktowa. Zapoznaj si z moj tablic, zapro mnie do znajomych, NAPISZ WIADOMO汎, a ja Tobie przedstawi szczeg馧y oferty i um闚imy si na etap wst瘼ny/weryfikacyjny.

Liczba Miejsc Ograniczona!!
Cena: 12000 z

Zg這 naruszenie
Kontakt:
Piotr
Telefon:
00000

Ods這n: 8
      Zobacz Katalog Krakowskich Wizyt闚ek

KRAKOWSKIE OGΜSZENIA
www.krakow-ogloszenia.pl