Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Kierowca w transporcie mi璠zynarodowym kat.C+E - Og這szenia Krak闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 26/01/2022 11:20:54
13 godzin temu
1

2

Personnel Group Sp. z o.o. (nr cert. 20388) jest agencj zatrudnienia nale膨c do grupy Personnel
International, dzia豉j帷ej na mi璠zynarodowym rynku ju od 20 lat. Zatrudniamy pracownik闚 w
Polsce i za granic. Za naszym po鈔ednictwem prac znalaz這 ju blisko 48 tysi璚y pracownik闚 o
r騜nym stopniu kwalifikacji zawodowych.
Aktualnie dla naszego klienta z bran篡 logistyki transportowej poszukujemy pracownik闚 na
stanowisko:
Kierowca w transporcie mi璠zynarodowym kat.C+E
(mo磧iwo嗆 zatrudnienia obywateli Polski, Ukrainy, Bia這rusi, Kazachstanu)
nr ref. 1/58/12/21
MIEJSCE PRACY: Polska i UE (baza Krzepice woj.郵御kie)
Opis stanowiska:
- wykonywanie przewoz闚 rzeczy na terenie Polski i Unii Europejskiej
- praca w systemie 10/11 dni w trasie lub 3/1
- praca przez oko這 18/20 dni w miesi帷u
Oferujemy:
wynagrodzenie w wysoko軼i od 8.000,- do 10.000,- pln netto miesi璚znie w
tym mo磧iwe dodatki: urlopowy, weekendowy, prowizja od frachtu
okres pr鏏ny 3 miesi璚zny,
umowa o prac,
samoch鏚 przypisany do kierowcy,
stabilne zatrudnienie,
mi豉 i przyjazna atmosfera w pracy.
Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E,
- karta kierowcy,
- uko鎍zony kurs na przew霩 rzeczy,
- w przypadku obywateli Polski nie jest wymagane do鈍iadczenie na tym stanowisku
- w przypadku obywateli Ukrainy, Bia這rusi i Kazachstanu wymagane do鈍iadczenie 12
miesi璚y
- w przypadku cudzoziemc闚 legalizacja pobytu na terenie Polski,
- znajomo嗆 j瞛yk闚 obcych w przypadku cudzoziemc闚:
j.polski w stopniu komunikatywnym
j.angielski w stopniu komunikatywnym
j.rosyjski w stopniu komunikatywnym
- kultura osobista,
- samodyscyplina
- znajomo嗆 przepis闚 dotycz帷ych czasu pracy kierowc闚,
- umiej皻no嗆 planowania czasu jazdy i pracy
Mile widziane:
- mo磧iwo嗆 wykonywania przewoz闚 na terenie UE i Wielkiej Brytanii
Do aplikacji prosimy obowi您kowo za陰czy klauzul nast瘼uj帷ej tre軼i:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez dla potrzeb niezb璠nych do realizacji aktualnej
rekrutacji (zgodnie z Rozporz康zeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w
sprawie ochrony os鏏 fizycznych w zwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu
takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej og鏊nym rozporz康zeniem o ochronie danych
osobowych (RODO)”.
CV prosimy wysy豉 na adres: w.chmielorz@personnel.com.pl
Kontakt:
Personnel Group
Telefon:
501402694

Ods這n: 19
      Zobacz Katalog Krakowskich Wizyt闚ek

KRAKOWSKIE OGΜSZENIA
www.krakow-ogloszenia.pl