Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Kierowca w transporcie mi璠zynarodowym kat. C+E - Og這szenia Krak闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 12/01/2022 17:21:34
2 tygodnie temu

Personnel Group Sp. z o.o. (nr cert. 20388) jest agencj zatrudnienia nale膨c do grupy Personnel International, dzia豉j帷ej na mi璠zynarodowym rynku ju od 20 lat. Zatrudniamy pracownik闚 w Polsce i za granic. Za naszym po鈔ednictwem prac znalaz這 ju blisko 48 tysi璚y pracownik闚 o r騜nym stopniu kwalifikacji zawodowych.

Aktualnie dla naszego klienta z bran篡 logistyki transportowej poszukujemy pracownik闚 na stanowisko:

Kierowca w transporcie mi璠zynarodowym kat. C+E
(mo磧iwo嗆 zatrudnienia obywateli Polski, Ukrainy, Bia這rusi)
nr ref. 1/01/59/22

MIEJSCE PRACY: Polska, Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Hiszpania, W這chy, Austria
(baza: Gorz闚 Wielkopolski, woj. lubuskie)

Opis stanowiska:
• - przew霩 towar闚 pojazdem ci篹arowym (Mercedes/Scania) na terenie: Polska, Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Hiszpania, W這chy, Austria,
• - przygotowanie naczepy do za豉dunku i roz豉dunku towaru,
• - zabezpieczenie 豉dunku na naczepie na czas przewozu,
• - praca w cyklu dwu lub trzy tygodniowym,
Oferujemy:
• wynagrodzenie w wysoko軼i od 7.000,- do 8.000,- pln netto miesi璚znie oraz mo磧iwe dodatki socjalne
• okres pr鏏ny 3 miesi璚zny,
• umowa o prac,
• stabilne zatrudnienie.

Wymagania:
• - prawo jazdy kat. C+E,
• - karta kierowcy,
• - 鈍iadectwo kwalifikacji zawodowej,
• - wymagane do鈍iadczenie na tym stanowisku min. 12 miesi璚y
• - w przypadku cudzoziemc闚 legalizacja pobytu na terenie Polski,
• - znajomo嗆 j瞛yk闚 obcych w przypadku cudzoziemc闚:
• j.polski w stopniu komunikatywnym
• - gotowo嗆 do pracy w cyklu dwu lub trzy tygodniowym,
• - dyspozycyjno嗆, kultura osobista, samodyscyplina
• - wykszta販enie: zasadnicze zawodowe.
Do aplikacji prosimy obowi您kowo za陰czy klauzul nast瘼uj帷ej tre軼i:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez dla potrzeb niezb璠nych do realizacji aktualnej rekrutacji (zgodnie z Rozporz康zeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych w zwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej og鏊nym rozporz康zeniem o ochronie danych oso-bowych (RODO)”.
CV prosimy wysy豉 na adres: o.nikolayeva@personnel.com.pl
tel:+48501402694
Kontakt:
Olga Nikolayeva
Telefon:
+48501402694

Ods這n: 9
      Zobacz Katalog Krakowskich Wizyt闚ek

KRAKOWSKIE OGΜSZENIA
www.krakow-ogloszenia.pl