Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Cie郵a Szalunkowy - Amsterdam i okolice - Og這szenia Krak闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 8/04/2022 14:13:51
miesi帷 temu
Polska firma od kilkunastu lat, wsp馧pracuj帷a z wiod帷ymi przedsi瑿iorstwami z Europy Zachodniej poszukuje Kandydat闚 do pracy w Holandii.
W zwi您ku z nowymi mo磧iwo軼iami poszukuje pracownik闚 na stanowisko:

Cie郵a Szalunkowy

Miejsce pracy: Amsterdam i okolice

Twoje zadania:
• wykonywanie szalunk闚 pod konstrukcje betonowe, monta/demonta szalunk闚 tradycyjnych i systemowych Peri, Doka

Nasza propozycja:
• stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o prac,
• nie wymagamy znajomo軼i j瞛yka,
• atrakcyjne stawki godzinowe,
• wysokie dodatki za znajomo嗆 j瞛yka angielskiego lub niemieckiego i do鈍iadczenie na stanowisku brygadzisty,
• wynagrodzenie p豉tne w Euro do 10-tego ka盥ego miesi帷a,
• mo磧iwo嗆 pobrania zaliczki,
• zakwaterowanie zorganizowane i op豉cone przez firm 陰cznie z Wi-Fi,
• organizacj przejazd闚 na terenie Holandii,
• narz璠zia pracy oraz odzie ochronn,
• zjazdy do Polski co 6 tygodni na tydzie,
• d逝goterminow wsp馧prac,

Nasze wymagania:
• do鈍iadczenie z zakresu prac ciesielskich,
• odczytywanie podstaw rysunku technicznego,
• znajomo嗆 system闚 szalunkowych,
• mile widziane VCA,
• podpisanie umowy w Gliwicach-zatrudnienie bezpo鈔ednio w firmie.

Osoby zainteresowane powy窺zym stanowiskiem zapraszamy do przes豉nia aplikacji za pomoc formularza lub wy郵ij sms o tre軼i „Holandia” tel. 502 267 530 – oddzwonimy.

KRAZ 13 471
Kontakt:
Dorota
Telefon:
502267530

Ods這n: 25
      Zobacz Katalog Krakowskich Wizyt闚ek

KRAKOWSKIE OGΜSZENIA
www.krakow-ogloszenia.pl