Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Pracownik magazynowy/sortowacz palet - Og這szenia Krak闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 20/01/2023 12:57:37
2 miesi帷e temu
Pracownik magazynowy/sortowacz palet

OPIS STANOWISKA

• segregacja /sortowanie drewnianych palet wg danej kategorii

• kontrola jako軼i palet

• uk豉danie palet na s逝pki

• dbanie o porz康ek w miejscu pracy;

MIEJSCE PRACY

Niemcy- r騜ne lokalizacje

Wymagania:

• dynamika pracy i sprawno嗆 fizyczna,

• gotowo嗆 do szybkiego wyjazdu do pracy na terenie Niemiec

• gotowo嗆 do pracy w systemie zmianowym

• samoch鏚 na wyjazd

• gotowo嗆 do pracy zmianowej

Oferujemy:

• legaln prac dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku mi璠zynarodowym,

• zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o prac-pe軟y etat/leasing pracowniczy

• warunki pracy zgodnie z niemieckim taryfikatorem – IGZ

• pe軟e sk豉dki odprowadzane do ZUS (mo磧iwo嗆 ubezpieczenia cz這nk闚 rodziny)

• ubezpieczenie na terenie Niemiec A1

• stawka godzinowa 12,50 € brutto/h + premie uznaniowe

• dodatki za nadgodziny + 25%, 鈍i皻a +100%

• mo磧iwo嗆 pobierania zaliczek

• odp豉tne zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych w pensjonatach na terenie Niemiec w pobli簑 miejsca pracy- 280 euro /msc

• miesi璚zny dodatek paliwowy -80 €

• mo磧iwo嗆 korzystania z niemieckich 鈍iadcze socjalnych (np.Kindergeld)

• praca od poniedzia趾u do pi徠ku, mo磧iwo嗆 pracy w soboty

• opiek polskoj瞛ycznego koordynatora

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ: TAK

Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporz康zeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych w zwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej og鏊nym rozporz康zeniem o ochronie danych osobowych (RODO).

Kontakt:
Aneta Czakai
Telefon:
+48505275587

Ods這n: 81
      Zobacz Katalog Krakowskich Wizyt闚ek

KRAKOWSKIE OGΜSZENIA
www.krakow-ogloszenia.pl